Kontakt:
Andrzej Kostun600 28 18 29
Kategorie:
12187769_796578630464750_1142558021478838109_n 3

Wczoraj, 14 listopada 2015 r odbyły się zawody karate WKF – II GRAND PRIX w Lęborku. W zawodach brało udział 423 zawodników z 22 klubów. Nasz klub, reprezentowało 26 zawodników, którzy zdobyli 26 medali – 8 złotych, 8 srebrnych i 10 brązowych. Dzięki temu nasz klub zdobył 5 miejsce w klasyfikacji medalowej. Tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył KAJETAN LINK – gratulacje!!!!!!!
Gratulacj także dla wszystkich, którzy zdobyli medale, jak i dla tych, którym tym razem się nie udało. Rozkręcamy się… Jesteśmy dumni ze wszystkich startujących – trenerzy

3 miejsce – KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [-40 kg]

1 miejsce – KATA DRUŻYNOWE Kadetki 14-15 lat (Małgorzata Kirszling; Sandra Waloszczyk; Daria Zalewska)

1 miejsce – KUMITE DRUŻYNOWE Młodziczki 12-13 lat (Małgorzata Kirszling; Patrycja Starba; Sandra Waloszczyk)

2 miejsce -KATA DRUŻYNOWE Juniorki 16-17 lat (Małgorzata Kirszling; Sandra Waloszczyk; Daria Zalewska)

2 miejsce – KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-11 lat (Łukasz Gromuł; Jakub Szamber; Bartosz Żywicki)

3 miejsce – KUMITE DRUŻYNOWE Młodziczki 12-13 lat (Paulina Piosik; Aleksandra Raulin; Daria Zalewska)

3 miejsce – KUMITE DRUŻYNOWE Chłopcy 10-11 lat (Dominik Barczyk; Łukasz Gromuł; Bartosz Żywicki)