CEKL – VIII WORLD CUP HARASUTO 3-4.03.2012 w Łodzi

Kiedy:
3 Marzec 2012 @ 18:45 – 4 Marzec 2012 @ 19:45
Kategorie:

1103 zawodników z 103 klubów z 18 krajów wystartowało w VIII Pucharze Świata Harasuto rozegranym w dniach 3-4.03.2012r. Nasz klub reprezentowało 12 zawodników. Kacper Formela w konkurencji kadetów -70kg zdobywając srebrny medal potwierdził swój wysoki poziom sportowy, walki nie były łatwe w pierwszej rundzie spotkał się z aktualnym Mistrzem Polski wygrywając 3:1, w drugiej rundzie walczył z zawodnikiem kadry narodowej Ukrainy 3:0, trzecią walkę stoczył z zawodnikiem z Klubu KATSUDO-Słowacja, w walce finałowej z zawodnikiem Kadry Narodowej Słowacji uległ 2:4. Na dalszych miejscach uplasowały się zawodniczki Monika Małowiecka – 7 miejsce w kumite kadetek +54kg, Weronika Wasielke 7 – miejsce w kumite U14 +50kg. W klasyfikacji generalnej klub zajął 32 pozycję, co jest wielkim sukcesem na tak wysokim poziomie sportowym. Jednak poziom organizacyjny zawodów zawiódł, nasza zawodniczka 9 letnia dziewczynka czekając na start w kata została pominięta, gdyż konkurencja odbyła się na innym tatami, a na kumite czekała aż 8 godzin:(. Wszystkim zawodnikom gratulujemy, również cierpliwości.