VII POMERANIA CUP 2016

Kiedy:
23 Kwiecień 2016 all-day
Gdzie:
MOSiR
Rumia
Polska
Kategorie:
v gg 10608826816_4f0af2b898_b

7 edycja Pucharu Pomorza już za nami! Po ciężkich paru dniach już możemy na spokojnie podsumować te zawody Emotikon smile Pod dach rumskiej hali Mosir zjechało się 384 zawodników z 20 Klubów z Polski oraz Rosji. W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które przyczyniły się do sukcesu organizacyjnego i sportowego podczas zawodów Pomerania Cup 2016. Szczególne podziękowania składamy Urzędowi Miasta w Rumi i Starostwu Powiatowemu z Wejherowa oraz sponsorowi firmie Skarp za okazane wsparcie.
Wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób uczestniczyły w przygotowaniach lub organizacji naszej imprezy, serdeczne podziękowanie za trud i wysiłek, który zaowocował sukcesem organizacyjnym i sportowym.
Dziękujemy również wszystkim zawodnikom, który brali udział w zawodach, dzięki nim zdobyliśmy 3-cie miejsce w klasyfikacji generalnej! Emotikon smile Nasz Klub repreznetowało aż 71 zawodników! Każdy z nich walczył na 110 % swoich możliwości i właśnie to w was najbardziej cenimy!
Andrzejewski Patryk
I msc kumite indywidualne 12-13 lat -50 kg
Brzeziński Patryk
I msc kumite indywidualne 14-15 lat -52 kg
Gromuł Łukasz
I msc kumite indywidualne chłopcy 10-11 lat open
III msc kumite indywidualne młodzicy 12-13 open
III msc kumite indywidualne 10-11 lat -35 kg
III msc kata indywidualne 11 lat
Totzke Remigiusz
I msc kumite indywidualne 10-11 lat – 40
Monika Małowiecka
I msc kumite indywidualne seniorki 18 lat i więcej + 68 kg
II msc kumite indywidualne seniorki 18 lat i wiecej open
III msc kumite indywidualne U21 open
Szamber Jakub
I msc kata indywidualne 8 lat
III msc kumite indywidualne 8-9 lat -30 kg
Patrycja Starba
I msc kumite indywidualne 12-13 lat – 50 kg
II msc kumite indywidualne kadetki 14-15 lat open
Przewoźny Mateusz
II msc kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat -68 kg
Konkol Adam
II msc kumite indywidualne kadeci 14-15 +70
Dudek Mateusz
II msc kumite indywidualne kadeci 14-15 – 70 kg
Szmidt Kamil
II msc kumite indywidualne kadetów 14-15 – 63
Dorosz Tomasz
II msc kumite indywidualne 8-9 lat – 30 kg
III msc kata indywidualne 9 lat
Bochentin Alicja
II msc kumite indywidualne juniorki 16-17 lat +59 kg
Krystian Andrzejewski
III msc kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat open
III msc kumite indywidualne juniorzy 16-17 lat – 68 kg
Dawid Wasielke
III msc kumite indywidualne kadeci 14-15 lat +70 kg
Amadeusz Reszke
III msc kumite indywidualne młodzicy 12-13 lat +50 kg
Osińska KArolina
III msc kumite indywidualne juniorki 16-17 lat open
III msc kumite indywidualne juniorki 16-17 lat -59 kg
III msc kata indywidualne dziewczęta 14 lat i więcej
Kirszling Małgorzata
III msc kumite indywidualne kadetki 14-15 lat open
Waloszczyk Sandra
III msc kumite indywidualne kadetki 14-15 lat -54 kg
III msc kata indywidualne dziewczęta 14 lat i więcej
Piosik Paulina
III msc kumite indywidualne młodziczki 12-13 lat -40 kg
DRUŻYNY:
I msc Kata Drużynowe dziewczęta 16 lat i więcej
Nikola Lubarska, Wiktoria Skoczke, Sandra Waloszczyk
I msc kata drużynowe chłopcy 16 lat i więcej
Marcin Olszak, Patryk Brzeziński, Krzysztof Małachowski
I msc kumite drużynowe kadetki 14-15 lat
Patrycja Starba, Małgorzata Kirszling, Wiktoria Skoczke, Sandra Waloszczyk
II msc kata drużynowe chłopcy 10 lat i mniej
Tomasz Dorosz, Olaf Dzienis, Jakub Szamber
II msc kata drużynowe kadeci 14-15 lat
Patryk Andrzejewski, Patryk Brzeziński, Krzysztof Małachowski
II msc kumite drużynowe seniorki
Monika MAłowiecka, Karolina Osińska, Alicja Bochentin
III msc kata drużynowe kadetki 14- 15 lat
Małgorzata Kirszling, Paulina Piosik, Sandra Waloszczyk
III msc kata drużynowe kadetki 14- 15 lat
Karolina Gierszewska, Natalia Konkol, Nikola Lubarska
III miejsce kata drużynowe chłopcy 10 lat i mniej
Oliwier Cholch, Marcel Cholch, Max Pałkowski
III msc kata drużynowe chłopcy 11-13 lat
Patryk Andrzejewski, Dominik Barczyk, Kamil Brzoskowski
III msc kumite drużynowe młodziczki
Patrycja Starba, Paulina Piosik, Małgorzata Kirszling
III msc kumite drużynowe juniorki 16-17 lat
Alicja Bochentin, Karolina Osińska, Sandra Waloszczyk, Wiktoria Skoczke
III msc kumite drużynowe chłopcy 10-11 lat
Dominik Barczyk, Łukasz Gromuł, Remigiusz Totzke, Hubert Olszak
III kumite drużynowe kadeci 14-15 lat
Mateusz Dudek, Kamil Szmidt, Patryk Andrzejewski
III msc kumite drużynowe juniorzt 16-17 lat
Krystian Andrzejewski, Kamil Szmidt, Mateusz Dudek

 

Napisano w

Dodaj komentarz

Nadchodzące wydarzenia

Nie ma nadchodzących wydarzeń.

SAKURA – Facebook
Facebook Pagelike Widget