YAMABUSHI CUP

Kiedy:
24 Listopad 2012 all-day
Gdzie:
Osielsko
Osielsko
Polska
Kategorie:

10694132295_b1027189d1_b 10694026253_ccfee30eea_b

W dniu 24 listopada 2012 r. Stowarzyszenie Sportowe „YAMABUSHI” zorganizowało turniej Karate pn. Ogólnopolski Turniej Karate WKF „YAMABUSHI CUP”. W turnieju udział wzięło ponad 300 zawodników reprezentujących 16 Klubów Karate z Polski. Zawodnicy naszego klubu wywalczyli II miejsce w klasyfikacji punktowej ustępując tylko Gospodarzom turnieju klubowi Yamabushi.
Zawodnicy zdobyli – 29 medali, w tym 3 złotych,9 srebrnych i 17 brązowych
Medaliści naszego klubu:

Złote medale:
1. Karolina Osińska – kumite młodziczek (-40 kg)
2. Karolina Osińska – kata kadetek
3. Mikołaj Moszczenko – kumite kadetów (-52 kg)

Srebrne medala:
4. Sandra Waloszczyk, Paulina Piosik, Karolina Gierszewska – kata drużynowe dziewcząt 10-11 lat
5. Kacper Jaszka – kumite młodzików (+50 kg)
6. Patryk Andrzejewski – kumite chłopców 10-11 lat (-35 kg)
7. Karolina Osińska – kata młodziczek
8. Mikołaj Moszczenko – kumite młodzików (+50 kg)
9. Patrycja Jaffke – kata dziewcząt 7 lat i młodsze (białe pasy)
10. Mateusz Dudek – kumite chłopców 10-11 lat (+40 kg)
11. Jakub Glowienke – kumite chłopców 8-9 lat (+27 kg)
12. Milena Konkol – kumite dziewcząt 10-11 lat (- 30 kg)

Brązowe medale:
13. Patryk Brzeziński, Patryk Andrzejewski, Michał Plichta – kata drużynowe chłopów 10-11 lat
14. Karolina Osińska, Sandra Waloszczyk, Alicja Bochentin – kata drużynowe młodziczek
15. Mikołaj Moszczenko, Krystian Andrzejewski, Patryk Andrzejewski – kata drużynowe młodzików
16. Sandra Waloszczyk – kumite dziewcząt 10-11 lat (-30 kg)
17. Krystian Andrzejewski – kata młodzików
18. Krystian Andrzejewski – kumite młodzików (-45 kg)
19. Patryk Brzeziński – kumite chłopców 10-11 lat (-40 kg)
20. Aleksander Krzeszewski – kumite młodzików (-40 kg)
21. Monika Małowiecka – kumite kadetek (+54 kg)
22. Wiktoria Skoczke – kumite dziewcząt 10-11 lat (+35 kg)
23. Małgorzata Kirszling – kumite dziewcząt 10-11 lat ( +35 kg)
24. Alicja Bochentin – kata młodziczek
25. Patrycja Jaffke – kata dziewcząt 8-9 lat (białe pasy)
26. Juszczyk Mateusz – kumite chłopców 8-9 lat (-27 kg)
27. Sylwia Kuderman – kumite dziewcząt 10-11 lat (-30 kg)
28. Mateusz Mróz – kumite chłopców 10-11 lat (-30 kg)
29. Michał Plichta – kumite chłopców 10-11 lat (+40 kg)

Napisano w

Dodaj komentarz

Nadchodzące wydarzenia

Nie ma nadchodzących wydarzeń.

Dołącz do Nas na Facebooku