19.11.2011 IV Otwarte Mistrzostwa Karate Shotokan Dzieci i Młodzieży Wejherowo
Podczas ostatniego weekendu odbyły się dwa turnieje dla najmłodszych i początkujących w Dąbrówce Tczewskiej i dla dłużej ćwiczących w Bolszewie. Dużo zabawy i radości najmłodszym zawodnikom przyniósł turniej w Dąbrowce Tczewskiej 19.11.2011. Nasz klub reprezentowało 60 zawodników. Na turnieju zostały rozegrane konkurencje: tor przeszkód, kumite fantom, kata i kumite. W każdej konkurencji przy dobrej zabawie nasi zawodnicy wywalczyli medale. Był to sprawdzian nie tylko samych technik Karate, ale przede wszystkim zachęcenie dzieci do czynnego uprawiania sportu. Dzieci na zajęciach rozwijają wszystkie swoje cechy motoryczne i jak widać po wynikach idzie im to bardzo dobrze. Również w sobotę odbył się IV Otwarte Mistrzostwa Karate Shotokan Wejherowo 2011 w turnieju udział wzięło blisko 200 zawodników z 6 klubów województwa pomorskiego. Na tym turnieju zaprezentowało się 20 zawodników z naszego z bardzo dobrymi wynikami. Kacper Formela w swojej kategorii wiekowej kumite 14-15 lat zajął 1 miejsce, a dodatkowo startując w konkurencji 16-17 lat wywalczył złoty medal, natomiast w konkurencji kata stanął na najniższym miejscu na podium. Tymi wynikami Kacper wywalczył Puchar dla Najlepszego Zawodnika. Wszyscy zawodnicy bardzo dobrze się spisali, Serdecznie Gratulujemy.