GRAND PRIX PUCK 2016

Kiedy:
8 Czerwiec 2016 all-day
Gdzie:
Puck
Polska
Kategorie:
27815442772_280d2247b9_o 27638976280_eb8834892c_o

W dniu 18 czerwca, odbyły się w Pucku zawody w karate WKF – GRAND PRIX PUCKA. Podczas turnieju rozegrano 308 osobo/konkurencji. Nasz klub reprezentowało 98 zawodników i dzięki ich zaangażowaniu zdobyliśmy 1 miejsce w klasyfikacji medalowej, zdobywając 37 złotych medali, 45 srebrnych oraz 60 brązowych. Nasz zawodnik JAKUB SZAMBER zdobył tytuł najlepszego zawodnika!!!!
Nasz sukces zawdzięczamy:

Jaś Adach
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 9 lat i starsi
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8 lat i starsi

Małgorzata Adach
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 7 lat i mniej [Open]
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 8-9 lat

Remigiusz Bazarnik
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat

Jonatan Białk
2 miejsce -KIHON Chłopcy 8 lat
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8 lat

Julia Bisewska
3 miejsce -KIHON Dziewczęta 8-9 lat

Bartek Bisewski
3 miejsce +KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 6 lat i mniej

Jarek Bisewski
1 miejsce -KIHON Chłopcy 6 lat

Alicja Bochentin
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Juniorki 16-17 lat [+59kg]
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Dziewczęta 12-17 lat

Kamil Bronk
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-40kg]

Jakub Brunat
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 8-9 lat

Kacper Bużan
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 6 lat i mniej
3 miejsce -KIHON Chłopcy 6 lat
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 6 lat i mniej

Oliwier Cholch
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-30kg]

Marcel Cholch
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 10-11 lat
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-30kg]

Alex Cholch
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 6 lat i mniej
3 miejsce -KIHON Chłopcy 6 lat

Amelia Danowska
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 8 lat

Denis Dziemidok
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [+40kg]
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat

Maja Długońska
3 miejsce -KIHON Dziewczęta 7 lat

Wiktora Długońska
3 miejsce -KIHON Dziewczęta 10 lat i więcej

Wiktoria Ehrlich
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Dziewczęta 8-9 lat
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [-30kg]

Wiktor Falkowski
3 miejsce -KIHON Chłopcy 10 lat i więcej

Julia Ficycz
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 7 lat i mniej

Karolina Gierszewska
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [Open]

Łukasz Gromuł
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-35kg]
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat

Tomasz Grzybowski
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [+40kg]

Gosia Hildebrandt
1 miejsce -KIHON Dziewczęta 10 lat i więcej
1 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 10-11 lat
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 12-17 lat
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 10-11 lat

Oliwier Hulewicz
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [+40kg]

Franciszek Ilkiewicz
3 miejsce -KIHON Chłopcy 9 lat

Patrycja Jaffke
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [+35kg]
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [Open]
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat

Błażej Jeka
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [+40kg]
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [-45kg]

Tomasz Kalinowski
3 miejsce -KIHON Chłopcy 8 lat

Kuba Kasperczyk
1 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 9 lat i starsi

Tatiana Kasperczyk
2 miejsce -KIHON Dziewczęta 8-9 lat

Jakub Kielich
3 miejsce -KIHON Chłopcy 10 lat i więcej
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat

Małgorzata Kirszling
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [+54kg]
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Dziewczęta 14-17 lat

Łukasz Klamecki
1 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 6 lat i mniej
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 7 lat i mniej [Open]
3 miejsce -KIHON Chłopcy 7 lat
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 7 lat

Anastazja Kopitzka
1 miejsce -KIHON Dziewczęta 6 lat i mniej

Dawid Kostun
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 10-11 lat
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 12-17 lat
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-30kg]

Maksymilian Kostun
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 7 lat i mniej [Open]
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8 lat

Marcin Krawiec
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 8-9 lat
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [-30kg]

Kornelia Link
1 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Dziewczęta 8-9 lat
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [+30kg]
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Dziewczęta 10-11 lat
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Dziewczęta 9 lat i mniej
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [-35kg]

Marcel Machalewski
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 6 lat i mniej

Dominik Malottki
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 7 lat

Wiktoria Mazur
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [+35kg]
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Dziewczęta 10-11 lat

Maciej Neubauer
3 miejsce -KIHON Chłopcy 5 lat i mniej

Wiktoria Nowak
3 miejsce KIHON Dziewczęta 7 lat
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 7 lat

Max Pałkowski
1 miejsce -IHON Chłopcy 9 lat
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 9 lat i starsi
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8 lat i starsi

Maja Piór
1 miejsce KIHON Dziewczęta 8-9 lat
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 10-11 lat
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 8 lat
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Dziewczęta 9 lat i mniej
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 8-9 lat
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [-30kg]

Nina Plotzke
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [+30kg]

Dominik Podgórski
3 miejsce -KIHON Chłopcy 5 lat i mniej

Maja Polaszewska
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Dziewczęta 8-9 lat

Mikołaj Polejowski
1 miejsce -KIHON Chłopcy 8 lat
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8 lat i starsi
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8 lat

Filip Półtorak
2 miejsce -KIHON Chłopcy 6 lat
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 6 lat i mniej

Alan Rambiert
3 miejsce -KIHON Chłopcy 9 lat

Aleksandra Raulin
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [+54kg]
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Młodziczki 12-13 lat [Open]

Amadeusz Reszke
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat

Jaś Rumkowski
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 6 lat i mniej

Joanna Sentak
2 miejsce -KIHON Dziewczęta 10 lat i więcej

Wiktoria Skoczke
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [-54kg]
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Juniorki 16-17 lat [+59kg]
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Dziewczęta 14-17 lat

Franciszek Skwiercz
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 8 lat i starsi

Szymon Smuniewski
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 9 lat i starsi

Szymon Stachowicz
2 miejsce -KIHON Chłopcy 9 lat

Jakub Szamber
1 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 8-9 lat
1 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 10-11 lat
1 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Chłopcy 9 lat
1 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-30kg]
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 8-9 lat [-30kg]

Wiktoria Szymańska
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 8-9 lat
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 10-11 lat
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 8-9 lat [-30kg]
2 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Białe pasy Dziewczęta 8 lat
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Dziewczęta 10-11 lat [-35kg]
3 miejsce -KIHON Dziewczęta 8-9 lat
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Dziewczęta 9 lat i mniej

Remigiusz Totzke
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Chłopcy 10-11 lat [-40kg]
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [-40kg]

Sandra Waloszczyk
1 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Dziewczęta 14-17 lat
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Kadetki 14-15 lat [-54kg]

Kacper Walter
3 miejsce -KIHON Chłopcy 7 lat
3 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 7 lat

Konrad Walter
2 miejsce -KIHON Chłopcy 5 lat i mniej

Michał Wyłupek
2 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Białe pasy Chłopcy 7 lat

Szymon Zdunowski
2 miejsce -KIHON Chłopcy 10 lat i więcej

Bartosz Żywicki
1 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat
1 miejsce -KUMITE INDYWIDUALNE Młodzicy 12-13 lat [-40kg]

Paweł Łuczak
3 miejsce -KATA INDYWIDUALNE Żółte pasy Chłopcy 10-11 lat

1 miejsce -KATA DRUŻYNOWE Dziewczęta 14-17 lat (Małgorzata Kirszling; Wiktoria Skoczke; Sandra Waloszczyk;

1 miejsce -KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-13 lat (Łukasz Gromuł; Jakub Szamber; Bartosz Żywicki;

1 miejsce -KATA DRUŻYNOWE Mieszane 9 lat i mniej (Kornelia Link; Maja Piór; Jakub Szamber);

2 miejsce – KATA DRUŻYNOWE Dziewczęta 14-17 lat (Alicja Bochentin; Patrycja Jaffke; Aleksandra Raulin);

2 miejsce -KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-13 lat (Denis Dziemidok; Dawid Kostun; Błażej Jeka);

2 miejsce -KATA DRUŻYNOWE Mieszane 9 lat i mniej (Amelia Danowska; Wiktoria Ehrlich; Wiktoria Szymańska);

3 miejsce -KATA DRUŻYNOWE Dziewczęta 10-13 lat (Wiktoria Ehrlich; Kornelia Link; Maja Piór);

3 miejsce -KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-13 lat (Oliwier Hulewicz; Maksymilian Kostun; Dawid Piontek);

3 miejsce -KATA DRUŻYNOWE Chłopcy 10-13 lat (Oliwier Cholch; Marcel Cholch; Max Pałkowski);

3 miejsce -KATA DRUŻYNOWE Mieszane 9 lat i mniej (Julia Bisewska; Marcin Krawiec; Maksymilian Kostun; Ignacy Bresiński);

Ogromne podziękowania dla Rodziców, którzy włączyli się w organizację turnieju. Bez Was nie osiągnęlibyśmy takiego sukcesu.
Wielkie gratulacje dla wszystkich zawodników i dla każdego z osobna. Jestśmy z Was dumni i życzymy Wam dalszych sukcesów.
Trenerzy

Napisano w

Dodaj komentarz

Nadchodzące wydarzenia
Lut
8
pt
2019
22:00 ZIMOWISKO NA SPORTOWO „CZECHY ZIMĄ 2019” @ Penzion Stara Skolka – Jablonec nad Nisou– Nova Ves
ZIMOWISKO NA SPORTOWO „CZECHY ZI… @ Penzion Stara Skolka – Jablonec nad Nisou– Nova Ves
Lut 8 @ 22:00 – Lut 17 @ 21:00
Kiedy: 8 Czerwiec 2016 all-day Zobacz mapę Gdzie: Puck Polska Kategorie: Zawody Tagi: aktualności home   ORGANIZATOR:Klub Sportowy Karate „SAKURA” TERMIN:08.02(piątek)-17.02.2019(niedziela) ZBIÓRKA:Rumia godz. 22:00 [...]
SAKURA – Facebook
Facebook Pagelike Widget