Karate - nawet przegrywając na zawodach wygrywamy w życiu

Karate jest sztuką która pozwala poznać samego siebie i pokonać własne ograniczenia. Przeciwnik pozwala nam je lepiej dostrzec dlatego dażymy go szacunkiem. Kiedy przegrywamy - otwieramy szerzej oczy, kiedy wygrywamy - szukamy kolejnego przeciwnika.

karate
img01

Andrzej Kostun - Prezes
IV Dan Karate

Ćwiczy karate od 1994 roku i obecnie jest posiadaczem stopnia mistrzowskiego IV DAN. Instruktor sportu w karate od 2002 roku. Posiada uprawnienia kierownika wypoczynku dzieci i młodzieży od 2004 roku. Poza sztukami walki interesuje się turystyką górską i cukiernictwem. Od 2004 roku jest sędzią Polskiego Związku Karate.

karate

Liliana Kruszyńska - Piłat
III Dan Karate

Treningi karate rozpoczęła w 1982 roku. 16-krotna medalistka Mistrzostw Polski Karate Shotokan, WKF oraz JKA, 3-krotna medalistka Mistrzostw Europy, Mistrzyni Świata w kata. Po utworzeniu kadry narodowej kobiet (1991) przez 5 lat reprezentowała kraj na arenie międzynarodowej, zdobywając pierwsze dla Polski medale Mistrzostw Europy. Jako pierwsza kobieta w Polsce (1994) uzyskała stopień mistrzowski III dan. Magister ekonomii (UG), mama Eweliny i Przemka.

Marta Buraczewska
III Dan Karate

Trenuje karate od 1997 roku. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski Karate Shotokan, WKF oraz JKA w kata i kumite w latach 2001-2008. Były członek kadry narodowej. Mistrzyni Irlandii w kata i kumite 2009. Uczestniczka trzech maratonów. Doktor nauk medycznych, lekarz pediatra, mama Malwinki.

karate
karate

Rafał Brodecki
II Dan Karate

Ćwiczy karate od 1998 roku i obecnie jest posiadaczem stopnia mistrzowskiego II DAN. Instruktor dyscypliny sportu karate shotokan od 2009 roku. Od 2009 roku jest sędzią Polskiego Związku Karate.

Kacper Formela
I Dan Karate

Trenuje karate od 2003 roku. Aktualny Mistrz Świata Juniorów w Karate FSKA (2013r), Wicemistrz Świata w 2013r. WSKA(World Shotokan Karate Association).Mistrz Polski Juniorów WKF i Shotokan w 2013r. Reprezentant Polski na mistrzostwach Świata oraz Europy. Członek polskiej kadry narodowej w karate WKF i Shotokan.

karate
karate

Konrad Piotrowski
I Dan Karate

Treningi zaczynał we wrześniu roku 1993 pod okien Liliany Kruszyńskiej Piłat, od 1998r brał udział w licznych zawodach o randze wojewódzkiej i ogólnopolskiej. Mistrz pomorskiej ligi karate 2002/2003 – kumite. Prywatne zainteresowania: Biologia morza, nurkowanie.