Karate Rumia

I   N    T    E    R    N    A    T    I    O    N    A    L            O    P    E    N

POMERANIA CUP

W  O  R  L  D         K  A  R  A  T  E         F  E  D  E  R  A  T  I  O  N

Hala MOSIR Rumia

MOSiR Rumia dysponuje nowoczesną halą sportowo-widowiskową z zapleczem o całkowitej powierzchni użytkowej ponad 2 300 m2. Powierzchnia części sportowej wynosi 1 330 m2. Obiekt został zaprojektowany w sposób umożliwiający przyjęcie 1000 osób na imprezach widowiskowych, w tym 400 osób na trybunach.

Rozwiązania techniczne, zastosowane materiały oraz nowoczesne technologie stosowane podczas realizacji obiektu gwarantują wysoki standard oraz szerokie możliwości wykorzystania obiektu.

Na uwagę zasługuje podłoga sportowa na boisku hali wykonana na bazie elastycznej konstrukcji. Podłoga pokryta jest wykładziną sportową Linoflex. Rozwiązanie to zapewnia to wysokie bezpieczeństwo i higienę.

Dzięki możliwości podzielenia boiska na trzy części przedzielone elektrycznie sterowanymi kurtynami, jak również wyposażeniu w elektrycznie opuszczane kosze i możliwości montażu słupków do siatkówki i tenisa ziemnego w podłodze szybko i sprawnie w ciągu pary minut można przystosować boiska do wielu gier zespołowych (siatkówka, koszykówka, tenis ziemny, piłka ręczna, piłka nożna halowa, unihokej). Boisko posiada świetlną tablicę wyników z funkcją wyświetlania komunikatów organizacyjnych i komercyjnych. Dzięki doskonałej akustyce obiektu oraz profesjonalnej instalacji nagłośnieniowej możliwe jest organizowanie praktycznie każdego rodzaju imprezy.

Budynek przystosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Niepełnosprawni mają możliwość korzystania z oddzielnych pomieszczeń szatniowych i sanitarnych oraz dźwigu osobowego.
 

Mapka dojazdowa

 

Rumia i okolice

Największą atrakcją miasta jest kaktusiarnia państwa Hinzów, która uchodzi za największą w Europie. Grupuje ona 6,5 tys. gatunków i odmian sukulentów (kaktusy, agawy, wilczomlecze), wśród których można zobaczyć teksańskie kaktusy wysokie na 7 m, potężne drzewa aloesowe czy „fotele teściowej” – okrągłe kaktusy o średnicy 1m. W sumie ok. 220 tys. roślin.

kaktusy1.jpgAtrakcją dla najmłodszych jest działające w kaktusiarni małe–zoo zwierząt pustynnych. Obiekt mieści się przy ul. Partyzantów 2, tel. 6714444, zwiedzanie po uzgodnieniu w godz. 9.00 – 17.00.

http://kaktusiarnia.pl/index.html

 

Rumia jest idealną bazę wypadową w rejon Kaszub Północnych oraz do Trójmiasta (GdyniaSopotGdańsk).

Położona na  trasie turystycznej wiodącej z głębi kraju na Hel.  Rumia słynie z doskonałych hoteli i restauracji.  Atrakcjami Gdyni są OceanariumDar Pomorza, skansen Marynarki Wojennej i Teatr MuzycznySopot dla turysty oznacza przede wszystkim molo i Operę Leśną. Z kolei Gdańsk należy do najpiękniejszych, starych miast Europy, słynie z zabytków i ciekawych muzeów oraz ogrodu zoologicznego.

Kolejka SKM dojeżdża z Rumi do centrum Gdyni w 19 min., do Sopotu w 27 min., do centrum Gdańska i na Hel w niespełna 1 godz., do Wejherowa w 18 min.

Informacje bieżące
Kalendarium zawodów
  • No Events
Miejsce zawodów