Treningi

 

ŁEBCZ

Szkoła Podstawowa ul. Pucka 27

Grupa początkująca i kontynuująca – PONIEDZIAŁEK godz.15:45-16:45

 

MRZEZINO

SP w Mrzezinie:

Grupa początkująca – PONIEDZIAŁEK godz. 17:00-18:00

 

NOWY DWÓR WEJHEROWSKI

SP w Nowym Dworze Wejherowskim

Grupa początkująca i kontynuująca – PONIEDZIAŁEK godz. 15:40-16:40 i CZWARTEK godz. 16:00-16:45
 

PUCK

Podstawowa ul. Przebendowskiego 27 (budynek A)

Grupa początkująca – WTOREK i CZWARTEK godz. 15:30-16:15
Grupa średnia – WTOREK i CZWARTEK godz. 16:30-17:30

 

REDA

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Tony Halika ul. Norwida 59 (SALA DYDAKTYCZNA)

Grupa początkująca – PONIEDZIAŁEK godz. 15:30-16:30 ŚRODA 17:30-18:30
Grupa zawodnicza – CZWARTEK godz. 18:45-20:00;
Grupa KATA – PONIEDZIAŁEK godz. 18:30-20:00
Grupa RODZICÓW – ŚRODA godz. 18:40-19:40

Szkoła Podstawowa nr 6 ul. Gniewowska 33:

Grupa początkująca – CZWARTEK godz.17:20-18:20

 

RUMIA

Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Świętojańska 11:

Grupa początkująca do 7 roku życia – PONIEDZIAŁEK godz. 16:00-16:45
Grupa początkująca od 8 roku życia do 9.3 kyu – ŚRODA godz. 16:00-16:45
Grupa średnia od 8.1 kyu – PONIEDZIŁEK i ŚRODA godz. 17:00-18:15
Grupa zawodnicza od 13 roku życia – PONIEDZIAŁEK i ŚRODA godz.18:30-20:00 PIĄTEK godz.17:00-18.30

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Stoczniowców 6:

Grupa początkująca od 7 roku życia – WTOREK godz. 16:15-17:00
Grupa średnia od 8 roku życia minimum 9.2 kyu – WTOREK i CZWARTEK godz. 17:15-18:15
Grupa zawodnicza i średnia starsza od 9 roku życia minimum 8.1 kyu – WTOREK godz. 18:30-20:00

Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Sienkiewicza 30:

Grupa początkująca – CZWARTEK godz. 17:30-18:30

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 6:

Grupa początkująca – ŚRODA godz. 15:30-16:30

Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Rodziewiczówny 10

Grupa początkująca – PIĄTEK godz. 15:50-16:50

Szkoła Podstawowa nr 7 ul. Batorego 29

Grupa początkująca – PONIEDZIAŁEK godz. 17:10-18:10

 

STARZYNO

Szkoła Podstawowa ul. Żarnowiecka 22

Grupa początkująca – PONIEDZIAŁEK godz. 14:15-15:15

 

WŁADYSŁAWOWO

Szkoła Podstawowa nr 2 ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 2

Grupa początkująca – ŚRODA godz. 16:30-17:30
Grupa średnia – WTOREK i CZWARTEK godz. 18:00-19:15, ŚRODA 17:40-19:00

 

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami:

Andrzej Kostun- 600 28 18 29
Rafał Brodecki- 500 59 88 68.

Nadchodzące wydarzenia

Nie ma nadchodzących wydarzeń.

SAKURA – Facebook
Facebook Pagelike Widget