Treningi

 

 

RUMIA

Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Kościelna 6:

Grupa początkująca – PIĄTEK godz. 16:00-17:00

Szkoła Podstawowa nr 4 ul. Świętojańska 11

Grupa początkująca od 4 roku życia – PONIEDZIAŁEK godz. 16:15-17:00

Grupa początkująca od 6 roku życia – ŚRODA godz. 16:15-17:00

Grupa średnia – PONIEDZIAŁEK i ŚRODA godz. 17:15-18:15

Grupa zawodnicza do 14 roku życia – PIĄTEK godz.17:30-18:30

Grupa zawodnicza od 14 roku życia – PONIEDZIAŁEK, ŚRODA i PIĄTEK godz.18:30-20:00

Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Sienkiewicza 30

Grupa początkująca – WTOREK godz. 17:30-18:30

Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Rodziewiczówny 10

Grupa początkująca – ŚRODA godz. 17:15-18:15

Szkoła Podstawowa nr 9, ul. Stoczniowców 6

Grupa początkująca od 7 roku życia – WTOREK i CZWARTEK godz. 16:15-17:00

Grupa średnia – WTOREK i CZWARTEK godz. 17:15-18:15

Grupa zawodnicza – WTOREK godz. 18:30-20:00

Szkoła Podstawowa nr 10 ul. Górnicza 19

Grupa początkująca – PIĄTEK godz. 16:15-17:15

REDA

Prywatna Szkoła Podstawowa im. Tony Halika ul. Norwida 59 (SALA DYDAKTYCZNA)

Grupa początkująca – PONIEDZIAŁEK godz. 17:15-18:15

Grupa średnia – PONIEDZIAŁEK godz. 17:15-18:15, ŚRODA 17:30-18:30

Grupa KATA – ŚRODA godz. 18:30-20:00

Grupa zawodnicza – CZWARTEK godz. 18:45-20:00

Grupa RODZICÓW – PONIEDZIAŁEK godz. 18:30-20:00

Szkoła Podstawowa nr 6 ul. Gniewowska 33:

Grupa początkująca – PONIEDZIAŁEK godz.17:20-18:20

WŁADYSŁAWOWO

Szkoła Podstawowa nr 2 ul. 1000-lecia Państwa Polskiego 2

Grupa początkująca – WTOREK i CZWARTEK godz. 18:00-18:45

Grupa średnia – WTOREK i CZWARTEK godz. 18:00-19:30

PUCK

Szkoła Podstawowa ul. Przebendowskiego 27 (budynek A)

Grupa początkująca i średnia – WTOREK i CZWARTEK godz. 16:15-17:30

NOWY DWÓR WEJHEROWSKI

SP w Nowym Dworze Wejherowskim

Grupa początkująca / kontynuująca – PONIEDZIAŁEK  godz. 15:45-16:45

POŁCHOWO

SP w Połchowie:

Grupa początkująca – PONIEDZIAŁEK godz. 14:00-15:00

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny z trenerami:

Andrzej Kostun- 600 28 18 29
Rafał Brodecki- 500 59 88 68.